II. světová válka

Interdrought2020.com II. světová válka Image
Hledáte knihu II. světová válka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je David Boyle? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Na více než 900 fotografiích dokumentuje tato pozoruhodná publikace průběh největšího válečného konfliktu 20. století. Dobové snímky ukazují nejen vojáky, zbraně a bojiště, ale i koncentrační tábory, dělníky a uprchlíky, staré lidi, ženy a děti, kteří se také stali „cíli v přední linii“. Doprovodný text osvětluje historické pozadí a podává přehledné a ucelené informace o tehdejších tragických událostech.

NÁZEV SOUBORU: II. světová válka.pdf

AUTOR: David Boyle

ISBN: 9788025506141

VELIKOST SOUBORU: 2,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Poté, co skončila válka v Evropě (8.května 1945) i v Asii (27.srpna 1945) začali lidé hodnotit několik let hrůzy, utrpení a strachu. Postupně se také začalo veřejně mluvit o německých válečných zločinech a holocaustu. Němci se proti tomu nedokázali postavit a odpovědnost za zločiny svalovali jeden na druhého.

Repliky zbraní z období I. a II. světové války od španělské společnosti Denix. Kopie odznaků, dýk a kordíků. Repliky válečných prstenů. Tyto repliky nespadají do kategorie D, jsou tedy volně prodejné. Ideální dárek pro každého sběratele.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY