Mezi piráty

Interdrought2020.com Mezi piráty Image
Trávit čas knihou Mezi piráty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mezi piráty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kapitán Honor Harringtonová dostává příležitost vrátit se do služby v Královském mantichorském námořnictvu. Je v tom ale háček. Má převzít velení eskadry provizorně vyzbrojených obchodních lodí s posádkou sestavenou z nejhorších výlupků ozbrojených složek a spolu s ní zastavit řádění pirátů, kteří využívají války Hvězdného království s Havenem k plenění. Někteří z pirátů ovšem nejsou tím, čím se zdají být, a totéž platí pro lidi z vlastních řad. K tomuto úkolu totiž Honor vybrali dva vlivní nepřátelé, vedeni představou, že ať už zničí ona nájezdníky nebo nájezdníci ji, radovat se budou oni...Šesté volné pokračování.

NÁZEV SOUBORU: Mezi piráty.pdf

AUTOR: David Weber

ISBN: 8073320169

VELIKOST SOUBORU: 6,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

The Nazi Party was a political group that ruled Germany between 1933 and 1945. "Nazi" is a short form of the official name. In English the official name is the National Socialist German Workers' Party. Under Adolf Hitler 's leadership, the Nazis started World War II . They also carried out the Holocaust —the murder of about 6 million Jewish people.

Mezi piráty Píše se rok 1628. V Evropě zuří třicetiletá válka, Islanďané však mají jiné starosti - nalovit dost ryb nebo nasbírat dost vajec na strmých útesech, aby...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY