Opera nás baví

Interdrought2020.com Opera nás baví Image
Trávit čas knihou Opera nás baví! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Opera nás baví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Opera nás baví s živými a radostnými ilustracemi Jiřího Votruby je ideálním titulem pro celou rodinu. Autorky Jiřina Marková a Anna Novotná vybraly třicet operních titulů podle klíče - nejslavnější, nejhranější a pro děti nejsrozumitelnější. Souběžně s vyprávěným dějem, rozděleným podle jednotlivých dějství, je vždy představen i skladatel - jak žil, co jiného zkomponoval, čím se proslavil a co bylo pro něho typické. Na konci knihy je seznam skladatelů s podrobnějšími autobiografickými údaji.V dotisku již NENÍ přiloženo CD, které 1. vydání věnoval sponzor!

NÁZEV SOUBORU: Opera nás baví.pdf

AUTOR: Anna Novotná

ISBN: 8072521217

VELIKOST SOUBORU: 1,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Opera nás baví - Jiřina Marková; Anna Novotná; Jiří Votruba, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Opera nás baví - Jiřina Marková; Anna Novotná; Jiří Votruba.

Opera nás baví - první kniha o opeře. Kdo napsal knihu Opera nás baví - první kniha o opeře? Autorem je Anna Novotná. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY