Kyvadlo

Interdrought2020.com Kyvadlo Image
Trávit čas knihou Kyvadlo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kyvadlo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Fascinující psychologický thrillerProbudí se. Zmatený. Dezorientovaný. Kolem krku má uvázanou oprátku. Jediné, na co se může soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. John Wallace nemá tušení, proč se stal cílem. Nemá ponětí, kdo je jeho vrah. Jediné co ví, že konec je nevyhnutelný. Pak se kyvadlo osudu zhoupne v jeho prospěch. Má jednu šanci uniknout, najít pravdu a zastavit to zlo. Ale zabiják je mu stále v patách a všechno se může změnit s jedním zhoupnutím smrtícího kyvadla...

NÁZEV SOUBORU: Kyvadlo.pdf

AUTOR: Adam Hamdy

ISBN: 9788075056276

VELIKOST SOUBORU: 8,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod » Kyvadlo » Praktické zacházení s kyvadélkem. Praktické zacházení s kyvadélkem. Jaké kyvadelko byste měli používat? Nezáleží na kyvadélku ale na člověku, který s ním pracuje! Nikdy nebudte závislí na nástroji, protože to dělá člověka nesvobodným (a může rušit výsledek práce).

Pokud si myslíte, že kyvadlo je jen pro senzibily a léčitele, jste na omylu! Tato příručka vám umožní používat kyvadlo právě tak dobře, jako kterémukoliv psychotronikovi či ""věštci". Doprovodní příručka vás v první řadě seznámí s tím, co to vlastně kyvadlo je a jak funguje.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY