Co pijeme a jíme?

Interdrought2020.com Co pijeme a jíme? Image
Hledáte knihu Co pijeme a jíme?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je G.M. Kibardin? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Náš organizmus obsahuje 80% vody, ktorú si musím stále dopĺňať. Potrebujeme len vedieť, akú kvalitu vody a aké množstvo potrebujeme. Autor dokazuje na konkrétnych prípadoch, aké nepriaznivé následky môže ľuďom spôsobiť nedostatok vody a k čomu vedie zdanlivo nevinná zámena vody za sladké nápoje. Nájdete tu aj informácie o striebornej, zmagnetizovanej, „živej“ a „mŕtvej“ vode, o minerálnych vodách, prírodných šťavách či džúsoch. Nechýbajú ani rady, ako preverovať kvalitu vody a ako získať čistú pitnú vodu.V druhej časti sa hovorí o tom, čo jeme. V dnešnej dobe sú veľmi problematické takzvané GMO. Kniha obsahuje množstvo faktov, ktoré sa týkajú produktov s GMO. Zároveň vysvetľuje, ako tieto produkty negatívne pôsobia na náš organizmus, na naše zdravie i na naše životné prostredie a ako sa chrániť pred ich zhubným vplyvom.

NÁZEV SOUBORU: Co pijeme a jíme?.pdf

AUTOR: G.M. Kibardin

ISBN: 9788081003974

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Co pijeme a jíme?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co pijeme a jíme?. Co pijeme a jíme? od 205 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Jak to vidíme v Jíme Jinak. Kávoviny nepijeme kvůli vláknině ani sacharidům. Pijeme je pro zpestření a místo kávy. Stačí číst složení a je vám jasné, po čem sáhnout a co nechat v regálu. Kupujeme jen ty produkty, kde jsou použité základní suroviny jako je čekankový kořen, žito, špalda, ječmen apod.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY