Voňavá zahrada

Interdrought2020.com Voňavá zahrada Image
Trávit čas knihou Voňavá zahrada! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Voňavá zahrada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Lilie, šeřík, levandule nebo jasmín – svět rostlin ve voňavé zahradě je stejně proměnlivý a pestrý jako možnosti jejich pěstování. Sen o vlastním malém voňavém ráji si můžete splnit také díky informacím, zkušenostem a radám uvedeným v této příručce. Podle podrobných návodů si ve své zahradě vyberete ideální stanoviště, připravíte vhodné půdní podmínky a poskytnete svým vonným rostlinám správnou péči.V kapitole Rostliny od A do Z najdete podrobné informace o nejčastěji pěstovaných druzích vonných rostlin a jejich potřebách. A podle Zahradního kalendáře si pak naplánujete péči o své rostliny.

NÁZEV SOUBORU: Voňavá zahrada.pdf

AUTOR: Andsen Haarpaintner

ISBN: 8024710552

VELIKOST SOUBORU: 8,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Voňavá zahrada. Asi každá žena, která dostane růži nebo přijde do zahrady s růžemi, k ní bezděky přivoní, vůně k růžím patří. Ale pozor, bylo by omylem se domnívat, že voní růže každá. Mnohé růže se pěstují pro jiné půvaby, než je jejich vůně, mnohé růže nevoní vůbec nebo jen nepatrně. Pokud byste ...

Krásná voňavá kvetoucí zahrada a pěstování ovoce a zeleniny. To jsou zájmy, kterým jsem se i přes vystudování práv a práci v oboru ráda věnovala. Proto se tento můj koníček stal nakonec mým investorským osudem a stala jsem se majitelkou a jednatelkou společnosti Gardeo.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY