Zmeňte svoj život za sedem dní

Interdrought2020.com Zmeňte svoj život za sedem dní Image
Trávit čas knihou Zmeňte svoj život za sedem dní! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zmeňte svoj život za sedem dní a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Môžete kúpiť aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!Paul McKenna pracoval ako úspešný rozhlasový hlásateľ, keď si zrazu uvedomil, že napriek svojim úspechom nebol ani taký šťastný, ani taký spokojný, ako by si želal. Začal teda študovať zvyky mimoriadne úspešných a výkonných ľudí z celého sveta. Podarilo sa mu zistiť, že úspech a šťastie nie sú dielom náhody, ktorá prichádza iba k niektorým. Keď využil svoje nové poznatky v praxi, od základov zmenil seba i svoj život, pričom dosiahol finančnú nezávislosť, medzinárodný úspech a pocit čoraz väčšej duševnej pohody. Paul tieto kľúčové stratégie a techniky výnimočných ľudí pretavil do úžasného návodu na zmenu vlastného života, ktorý vám pomôže myslieť a konať pozitívnejšie a sebavedomejšie a viditeľne zlepšiť svoj život už za týždeň.

NÁZEV SOUBORU: Zmeňte svoj život za sedem dní.pdf

AUTOR: Paul McKenna

ISBN: 8089217854

VELIKOST SOUBORU: 10,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zmeňte svoj život za 10 dní: Takto podporíte prirodzenú schopnosť tela odbúravať tuky! 22.01.2015. ... Podľa neho si každý zaslúži prežiť svoj život s vitalitou - aj preto vymyslel a spopularizoval rýchly a účinný program, vďaka ktorému dosiahnete okamžité a trvalé zníženie hmotnosti. 10-dňový detox nie je len ...

Tvorba stránek . 2020 © Petr Houdek

SOUVISEJÍCÍ KNIHY