Základy kresby a malby

Interdrought2020.com Základy kresby a malby Image
Trávit čas knihou Základy kresby a malby! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základy kresby a malby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V první části knihy jsou v jasných, přesných a dostatečně ilustrovaných cvičení vysvětleny základy kresby. Ve druhé části autor vysvětluje výrazové prostředky malby, jako jsou vodové barvy, technika kvaše a akrylové barvy.

NÁZEV SOUBORU: Základy kresby a malby.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8073520974

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Základy malby (příprava kresebných podkladů pro malbu) Tento kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Jeho cílem je naučit se a postupně dostat „do krve" určité nezbytné řemeslné dovednosti a znalosti (nebo si je prohloubit), tedy základ, z kterého se dá vyjít při hledání vlastního stylu a tématu, počínaje volbou správných ...

Semestrální Kurz kresby a malby (19lekcí) je určen pro děti od 1 roku, věk dětí nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace mezi lektorem, Vámi a Vašim dítětem. Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY