Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD

Interdrought2020.com Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD Image
Trávit čas knihou Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Převážnou část práce manažerů, ekonomů i ostatních pracovníků tvoří řešení různých problémů; výsledkem je rozhodnutí. Kniha obsahuje ty metody a postupy, které se používají ve více oblastech a činnostech podniku a které by manažeři a ekonomové měli ovládat. Každá kapitola začíná nezbytnou teorií, po které následují příklady jejího použití v podnikové praxi. Součástí publikace je CD s řešenými příklady, popsanými v jednotlivých kapitolách knihy. Čtenář se tak může seznámit nejen s praktickým řešením příkladů, ale zároveň je možné v příkladech doplnit vlastní vstupní údaje a provést výpočet s použitím připravených vzorců na vlastních datech.

NÁZEV SOUBORU: Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD.pdf

AUTOR: Markéta Kubálková

ISBN: 9788074001543

VELIKOST SOUBORU: 8,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Manažerské výpočty a ekonomická analýza. 10 % 750 Kč. 830 Kč. Sleva až 70% u třetiny knih ... Součástí publikace je CD s řešenými příklady, popsanými v jednotlivých kapitolách knihy. Čtenář se tak může seznámit nejen s praktickým řešením příkladů, ale zároveň je možné v příkladech doplnit vlastní ...

Title: Manažerské výpočty a ekonomická analýza + CD - Miloslav Synek epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 7:31:56 AM

SOUVISEJÍCÍ KNIHY