Hotel Savoy

Interdrought2020.com Hotel Savoy Image
Trávit čas knihou Hotel Savoy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hotel Savoy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Román o posledných dňoch jednej monarchie.V Rothovom románe sa hotel stáva metaforou vykoľajeného sveta po prvej svetovej vojne. V poľskom mestečku pri ruských hraniciach, s nádhernou fasádou – svedkom predvojnovej epochy, ukrýva vnútro hotela pestrú zmesku ľudí. Stretávajú sa tu vojaci, skrachovanci, špekulanti, poloumelci a ľahké dievčatá. Gabriel Dan, ktorý sa vracia z päťročného vojnového zajatia, sa delí o izbu s anarchistickým komunistom a splieta svoj život s bohatými i chudobnými. Všetci spoločne čakajú na príchod amerického miliardára Bloomfielda, ktorý ich má zachrániť. Vtedajšia kritika privítala knihu, prvýkrát vydanú v roku 1924, s veľkým nadšením: „ ...zdatný románopisec napísal knihu, ktorá by mohla byť úvodom veľkého diela o tragédii dnešných čias...“

NÁZEV SOUBORU: Hotel Savoy.pdf

AUTOR: Joseph Roth

ISBN: 9788089594009

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Das Hotel Savoy ist seit jeher ein beliebter Treffpunkt von Autoren, Schauspielern und Intellektuellen. So unverwechselbar wie die Persönlichkeiten, die hier absteigen, ist die charmante Atmosphäre des Hotels. Das kleine Grandhotel bereitet seinen Gästen einen herzlichen Empfang in einer stilvollen Umgebung.

Hotel Savoy poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmá, zařízených v kombinaci moderního vybavení a starého anglického stylu. Všechny mají smart TV s plochou obrazovkou, plně zásobený minibar a vlastní mramorovou koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem, župany a pantofli.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY