Ako hodnotiť svoj život

Interdrought2020.com Ako hodnotiť svoj život Image
Trávit čas knihou Ako hodnotiť svoj život! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ako hodnotiť svoj život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako si môžem byť istý, že moje vzťahy smanželom/manželkou, deťmi, širšou rodinou a blízkymi priateľmi sa stanú trvalým zdrojom môjho šťastia? Ako si môžem byť istý, že budem vo svojej kariére úspešný a šťastný? Nesľubujeme, že vám táto kniha ponúkne jednoduché odpovede ‒ nájsť ich si vyžaduje tvrdú prácu a môže to trvať desaťročia. Je to však jedna z tých vecí v živote, ktorá naozaj stojí za námahu. Veríme, že táto kniha vám pomôže pokračovať vo vašej ceste tak, aby ste si na konci vedeli dať jednoznačnú odpoveď na otázku, ako budete hodnotiť svoj život."Ľudia sú zväčša takí šťastní, ako sa samo rozhodnú." Abraham Lincoln

NÁZEV SOUBORU: Ako hodnotiť svoj život.pdf

AUTOR: Karen Dillonová

ISBN: 9788007021457

VELIKOST SOUBORU: 4,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky.

Prelomové rozhodnutia váš život nezmenia. To tie najmenšie zvyky naopak áno. Ak chcete mať o rok alebo o dva úplne iný život, tak musíte začať hneď, a musíte začať v malom. Ak neviete, ako sa pohnúť z miesta, tak vám prinášame 15 mikro návykov, s ktorými môžete začať skutočne ihneď. 1. Naučte sa častejšie čeliť odmietnutiu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY