Vtipně a důvtipně 10-11 let

Interdrought2020.com Vtipně a důvtipně 10-11 let Image
Trávit čas knihou Vtipně a důvtipně 10-11 let! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vtipně a důvtipně 10-11 let a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V těchto zábavných netradičních publikacích – Kvízech pro děti, jsou stovky zajímavých otázek na straně jedné a odpovědí na straně druhé. Otázky jsou koncipovány tak aby děti bavili a rozvíjeli jejich všeobecný přehled úměrně jejich věku, ale i pro dospělého mohou přichystat nejedno překvapení Velikost kvízu je ideální i na cesty a dovolené. Děti si třeba vylosují kartu, zkusí odpovědět a na druhé straně karty si mohou zkontrolovat správné řešení. Vtipně a důvtipně – učte se zábavnou formou. Okruhy otázek : *Zábava, *Jazyk a slovní zásoba, *Matematika, *Umění a literatura, *Věda, *Sporty, *Zeměpis, *Historie a kultura A jaké jsou tu otázky? Například: Kolik dostaneš v basketbalu bodů za hod z poloviny hřiště? Jaká skupina složila písně „Mamma Mia“ a „Dancing Queen“? Z jaké rostliny se získává nikotin? Jak se jmenuje legendární ztracený kontinent? Jakou barvu má safír?

NÁZEV SOUBORU: Vtipně a důvtipně 10-11 let.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075670892

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích . do 3 dnů . 92 Kč. doprava od 79 Kč ...

Vtipně a důvtipně 5-6 let: HRAvý encyklopediský kvíz z kategorie akce, dětské zboží, kultura a zábava, ostatní, bystrá hlava, od 3 do 6 let, pro děti a mládež, knihy, media, hobby, sport a další, tištěné knihy, koupíte výhodně přes Chci.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY