Fotografie

Interdrought2020.com Fotografie Image
Trávit čas knihou Fotografie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Fotografie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Fenomén fotografie, srovnatelný s používáním ohně, vynálezem knihtisku a nyní s využitím počítačů, jsme si bez cizojazyčné literatury nemohli zařadit do obecných souvislostí spojených s dějinným vývojem. Konečně se tímto překladem podařilo zaplnit mezeru v uměnovědné oblasti dějin fotografie. Tato kniha vás provede dějinami fotografie od jejích počátků až do konce tisíciletí. A nejen to, stručně seznámí se souvislostmi obecných dějin i kulturních počinů během celé skoro již dvousetleté historie fotografie. Stručné dějiny fotografie přivítají studenti středních škol, posluchači odborných vysokých škol, rádi se s nimi hlouběji seznámí i fotografičtí nadšenci. Pokud chcete vědět kdy a za jakých okolností se začal fotografický obraz kopírovat na papír, kdo první fotografoval Mont Blanc, kdo vynalezl kinofilmový přístroj, jak vznikala barevná fotografie, kdy se objevily první snímky aktů, jaké byly počátky experimentu ve fotografii a tisíce dalších informací, musíte mít při ruce tuto knihu. Bohatý obrazový doprovod, stručná charakteristika, přehledné členění kapitol, to vše činí z této knihy skvělého pomocníka a průvodce dějinami fotografie.

NÁZEV SOUBORU: Fotografie.pdf

AUTOR: Willfried Baatz

ISBN: 8025102106

VELIKOST SOUBORU: 6,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fotografie je umění i věda využívající světla k vytvoření trvalého obrazového záznamu, a to buď digitálně prostřednictvím čipu, nebo chemickým procesem prostřednictvím světlocitlivého materiálu, například filmu. Světlo, které je vyzařováno nebo odráženo objekty, je zpravidla zaostřeno pomocí objektivu, jímž během expozice prochází, a následně dopadá ...

Tato výjimečná tiskárna přenese digitální fotografie 7 tiskovými inkousty ve fantastickém podání barev a gradací polotónů na špičkové fotopapíry opatřené ochrannou vrstvou. Kombinací kvality papíru a ochranné vrstvy je zajištěna větší odolnost povrchu proti poškrábání, otiskům prstů i nechtěným kapkám vody.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY