Šmíca

Interdrought2020.com Šmíca Image
Hledáte knihu Šmíca? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Vladimír Šmicer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Rozsáhlý rozhovor s Vladimírem Šmicerem se soustřeďuje na klíčové okamžiky jeho kariéry. V interview mluví Šmicer otevřeně o obdobích krizí, ale vzpomíná také na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů. Profesionální fotbal se prolíná s osobním životem.Kniha Šmíca ale není vzpomínkovou knihou. Oba její aktéři, Vladimír Šmicer a David Hrbek, jdou po tématech, mluví spolu o vztazích mezi hráči v týmu, o mentální síle i slabostech, o umění postavit dobrý fotbalový tým, o fanoušcích, médiích a mnohém jiném. Výsledkem je plastický portrét Vladimíra Šmicera, který doplňují rozhovory s trenérem Karlem Brücknerem, hercem Ivanem Trojanem a sportovním psychologem Michalem Šafářem.

NÁZEV SOUBORU: Šmíca.pdf

AUTOR: Vladimír Šmicer

ISBN: 9788087754306

VELIKOST SOUBORU: 5,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Šmíca - autorizovaná zpověď fotbalové legendy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šmíca - autorizovaná zpověď fotbalové legendy.

Poslední fotografie kalendář 2019. Oblíbené odkazy

SOUVISEJÍCÍ KNIHY