Jak souhvězdí dostala svá jména

Interdrought2020.com Jak souhvězdí dostala svá jména Image
Trávit čas knihou Jak souhvězdí dostala svá jména! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak souhvězdí dostala svá jména a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí. Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti. Jak se dostali na oblohu Perseus, Andromeda nebo Kassiopeia? Proč se nejznámější souhvězdí jmenuje Velký vůz? Jak vypadá na nebi vaše znamení zvěrokruhu?

NÁZEV SOUBORU: Jak souhvězdí dostala svá jména.pdf

AUTOR: Jana Eislerová

ISBN: 9788025321768

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti. 159 Kč 199 Kč - ušetříte 40 Kč (20 %) ...

Hledáte Fragment Jak souhvězdí dostala svá jména? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 4 Kč. Cena od 202 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY