Léčení chmelem

Interdrought2020.com Léčení chmelem Image
Hledáte knihu Léčení chmelem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Manfred Schramm? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vétšina z nás zná chmel jako přísadu tvoříci základ piva, ale už málokdo ví, že tato rostlina hraje velkou roli i v medicíně: výtažky chmelu patří k uznávaným složkám lečivých prostředku. Nejduležitější jsou jeho uklidňujíci účinky, ale podle řady odborníku muže ovlivňovat i hormony. V této knize naleznete všechny duležité informace o chmelu jako léčivé kulturní rostlině. Obsahuje navíc malého pruvodce pivovarnictvím a kapitoly o využití chmelu v rostlinné léčbě, například ve formě chmelového čaje, másla nebo přídavku do koupele, které si mužete sami vyzkoušet.

NÁZEV SOUBORU: Léčení chmelem.pdf

AUTOR: Manfred Schramm

ISBN: 9788074280801

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Léčení chmelem - Objevte zdraví ukryté v této starobylé kulturní rostlině - Manfred Schramm. Většina z nás zná chmel jako přísadu tvořící základ piva, ale už málokdo ví, že tato rostlina hraje velkou roli i v medicíně: výtažky chmelu patří k uznávaným složkám léčivých prostředků.

LÉČENÍ CHMELEM. Většina z nás zná chmel jako přísadu tvořící základ piva, ale už málokdo ví, že tato rostlina hraje velkou roli i v medicíně: výtažky chmelu patří k uznávaným složkám léčivých prostředků. Nejdůležitější jsou jeho uklidňující účinky, ale podle řady odborníků může ovlivňovat i hormony.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY