Kněz

Interdrought2020.com Kněz Image
Kněz je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ken Bruen. Přečtěte si s námi knihu Kněz na interdrought2020.com
Nové Irsko se utápí v penězích a vlastní chamtivosti. Lidé přestali dávno hledat útěchu u katolické církve. Ale vražda otce Joyce, jemuž ve zpovědnici galwayského kostela kdosi usekl hlavu, otřese i těmi nejotrlejšími Iry. Jack Taylor sám sebe vždy považoval za beznadějný případ. Navíc se ještě ani zdaleka neoklepal z nedávného těžkého traumatu. Ale nabídka nové práce mu dává šanci začít znovu. Zároveň mu zcela nečekaně svitne naděje na vyplnění jednoho dosud marného snu – získání rodiny.Tajuplná směsice exorcismu, neodbytného pronásledování a nečekaného okouzlení ho vláká do vražedné pavučiny temných spiknutí. A na každém kroku ho provází přízrak mrtvého dítěte.Výbušně, znepokojivě a skrnaskrz originálně zachycuje Ken Bruen tísnivou atmosféru v irské společnosti v čase velkých sociálních a ekonomických otřesů. Bruen nám podává další důkaz svého nezpochybnitelného literárního nadání.

NÁZEV SOUBORU: Kněz.pdf

AUTOR: Ken Bruen

ISBN: 9788074610608

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Profesor historie, teolog a katolický kněz Tomáš Petráček byl nedávno odvolán z funkce sídelního kanovníka Kolegiátní kapituly Všech svatých na Pražském hradě. Říká, že to bylo osobní. Na odvolání tlačil probošt Piťha, kterého Petráček kritizoval za kázání o istanbulské úmluvě, ale vadil taky kardinálu Dukovi.

Kniha Kněz Přidat komentář. sasena. 1 30. března. Nemůžu si pomoc, ale přestože je tahle knížka stejně jako zatím všechny od tohoto autora jedna velká depka, čte se moc dobře. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY