Mimokloubní revmatismy

Interdrought2020.com Mimokloubní revmatismy Image
Trávit čas knihou Mimokloubní revmatismy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mimokloubní revmatismy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Revmatismy nepostihují pouze klouby, ale také měkké tkáně pohybové soustavy. Může dojít k zánětům i přetížení svalů, šlach a vazů. Tyto obtíže mohou být součástí celkových revmatických chorob, nebo mohou vznikat z lokálního přetížení. Velmi často se setkáváme s „tenisovými“ lokty či „oštěpařskými“ rameny. Mimokloubní revmatismy jsou častou příčinou bolestí pohybové soustavy a mohou být důvodem snížení pracovní schopnosti i kvality života nemocných. Některé problémy lze zvládnout domácím léčením, jiné je třeba ošetřit v odborných ambulancích ortopeda, revmatologa či rehabilitačního lékaře.

NÁZEV SOUBORU: Mimokloubní revmatismy.pdf

AUTOR: Alena Kačinetzová

ISBN: 9788073876333

VELIKOST SOUBORU: 6,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mimokloubní revmatismy. Kdo napsal knihu Mimokloubní revmatismy? Autorem je Alena Kačinetzová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Mimokloubní revmatismy jsou častou příčinou bolestí pohybové soustavy a mohou být důvodem snížení pracovní schopnosti i kvality života nemocných. Některé problémy lze zvládnout domácím léčením, jiné je třeba ošetřit v odborných ambulancích ortopeda, revmatologa či rehabilitačního lékaře.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY