Vzpoura mozků: Odysseus

Interdrought2020.com Vzpoura mozků: Odysseus Image
Hledáte knihu Vzpoura mozků: Odysseus? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Václav Šorel? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pokračování legendárního komixu Vzpoura mozků.Komix, který vznikl podle románu Václava Šorela Vzpoura mozků – Odysseus. Začátek příběhu Vzpoury mozků spadá do let 1977–1979, kdy komix postupně vycházel v časopise ABC mladých techniků a přírodovědců. V 80. letech pak dvojice Šorel-Kobík navázala pokračováním nazvaným Galaxia. Nyní vychází třetí díl – Odysseus. Kresby se ujal Jiří Petráček, také dlouholetý spolupracovník Václava Šorela. „Když mě před časem redakce požádala, abych napsal scénář ke komiksu podle románu Vzpoura mozků – Odysseus, docela jsem se práce zalekl. Ale když má autor štěstí, malíř svou invencí příběh ještě vylepší.“ Václav Šorel.

NÁZEV SOUBORU: Vzpoura mozků: Odysseus.pdf

AUTOR: Václav Šorel

ISBN: 9788075971845

VELIKOST SOUBORU: 9,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vzpoura mozků: Odysseus . 3.3 | XYZ (Albatros Media a.s.) | dobrodružný, sci-fi. Začátek příběhu Vzpoury mozků spadá do let 1977-1979, kdy komix postupně vycházel v časopise ABC mladých techniků a přírodovědců. V 80. letech pak dvojice Šorel-Kobík navázala pokračováním Galaxia.

Vzpoura mozků Odysseus Začátek příběhu Vzpoury mozků spadá do let 1977-1979, kdy komiks postupně vycházel v časopise ABC mladých techniků a přírodovědců. V 80. letech pak dvojice Šorel-Kobík navázala pokračováním Galaxia. Nyní vychází třetí díl s názvem Odysseus.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY