Vampiráti - Ríša noci

Interdrought2020.com Vampiráti - Ríša noci Image
Trávit čas knihou Vampiráti - Ríša noci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vampiráti - Ríša noci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dvojčatá Grace a Tempest odhalili tajomstvo svojho pôvodu a teraz sa s ním musia vyrovnať. Kým ich otec Sidorio plánuje strašnú pomstu a vzostup na trón kráľa vampirátov, ich čaká rozhodovanie, na ktorú stranu konfliktu sa priklonia. Staré zväzky slabnú, staré priateľstvá prechádzajú ťažkými skúškami. Obstojí vzťah brata a sestry v tejto novej ére krutosti? Sme v rozbúrených vodách, kde nijaká loď nie je v bezpečí a zlo môže pohltiť aj tých najstatočnejších.

NÁZEV SOUBORU: Vampiráti - Ríša noci.pdf

AUTOR: Justin Somper

ISBN: 9788055603049

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Informace / Anotace ke knize: Ríša noci Dvojčatá Grace a Tempest odhalili tajomstvo svojho pôvodu a teraz sa s ním musia vyrovnať. Kým ich otec Sidorio plánuje strašnú pomstu a vzostup na trón kráľa vampirátov, ich čaká rozhodovanie, na ktorú stranu konfliktu sa priklonia.

Vampiráti: Ríša noci - Justin Somper . Dvojčatá Grace a Tempest odhalili tajomstvo svojho pôvodu a teraz sa s ním musia vyrovnať. Kým ich otec Sidorio plánuje strašnú pomstu a vzostup na trón kráľa vampirátov, ich čaká rozhodovanie, na ktorú stranu konfliktu sa priklonia.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY