Postranní úmysly

Interdrought2020.com Postranní úmysly Image
Trávit čas knihou Postranní úmysly! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Postranní úmysly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Síla cituMuž, jehož Champion milovala celým srdcem, jí krátce po svatbě řekl, že si ji vzal jen pro peníze! A navíc se jí nedaří ani pracovně. Literární agent jí vyčítá, že postavy z její nové knihy jsou bez života, a nutí ji celý rukopis přepsat. A do toho všeho přichází do její samoty ve Walesu tajemný muž. Guy – světák a elegán. Prý proto, aby dohlédl na to, že knihu odevzdá v termínu…Cesta ke kariéřeSelinina matka se stala nechvalně známou postavou propíranou bulvárním tiskem, o otci až do dospělosti Selina nic nevěděla. Teď se rozhodla to napravit – nastoupila inkognito k otci do firmy jako jeho asistentka. Proto, aby otce poznala, aby zjistila, zda o ni měl kdy vůbec zájem… Kromě otce ale poznala ještě i jeho společníka Pierse. Muže, který ji od počátku znepokojoval. Muže, který ji od počátku vzrušoval…

NÁZEV SOUBORU: Postranní úmysly.pdf

AUTOR: Penny Jordanová

ISBN: 9788323873976

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Najít opravdu dobrou kamarádku nemusí být snadné. O něco jednodušší je to možná na vesnici a v malých městech, kde se lidé znají třeba od narození. Ale co když žijete ve velkoměstě, kde prakticky nikoho neznáte jinak než profesně? Jak odhalit, zda to s vámi dotyčná myslí upřímně přátelsky? Přinášíme deset rad, podle nichž falešnou kamarádku prokouknete!

Síla citu Muž, jehož Champion milovala celým srdcem, jí krátce po svatbě řekl, že si ji vzal jen pro peníze! A navíc se jí nedaří ani pracovně. Literární agent jí vyčítá, že postavy z její nové knihy jsou bez života, a nutí ji celý rukopis přepsat. A do toho všeho přichází do její samoty ve Walesu tajemný muž.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY