Učení Fráni Drtikola

Interdrought2020.com Učení Fráni Drtikola Image
Učení Fráni Drtikola je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Lípa. Přečtěte si s námi knihu Učení Fráni Drtikola na interdrought2020.com
Pokud víme, že právě průchod hadí síly skrze čakramy a její vystoupení na temeno předchází osvícení při každé duchovní cestě, bylo by pošetilé nejít zrovna touto cestou vědomě, říká Jan Lípa (1975), následník Evžena Štekla (1921–2001), žáka Františka Drtikola (1883–1961). Kniha přináší pokročilé stupně duchovní praxe buddhistické kundaliní-jógy. Autor se nezdržuje zbytečným popisem jednotlivých hlavních a vedlejších čakramů, ale na základě vlastní zkušenosti a realizace nabádá přímo k jejich rozzáření, produchovnění, následnému probuzení hadí síly... Jedná se o jeden z velice důležitých textů o osvícení a cestě k osvícení.

NÁZEV SOUBORU: Učení Fráni Drtikola.pdf

AUTOR: Jan Lípa

ISBN: 9788087201350

VELIKOST SOUBORU: 6,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

O Učení, které Drtikol předával svým žákům, následně Hein či Štekl žákům svým, si můžeme nyní přečíst v knize Jana Lípy: Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla. Autor vyzdvihuje například důležitost ovládnutí vnitřního dechu, onoho zapomenutého klíče, který otevírá „hrad v nitru".

Učení Fráni Drtikola od Jan Lípa v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY