Personální management

Interdrought2020.com Personální management Image
Trávit čas knihou Personální management! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Personální management a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Šesté vydání nejúspěšnější učebnice personálního managementu na světě. Čtenář v ní nalezne nejen poučení o nezbytných teoretických východiscích personální práce, ale především návod jak tuto personální práci konkrétně provádět. Svým uspořádáním kniha umožňuje snadnou orientaci, jednotlivé problémy pojednává přehlednou formou a důležité postupy jsou vysvětlovány s patřičným grafickým zvýrazněním.

NÁZEV SOUBORU: Personální management.pdf

AUTOR: Michael Armstrong

ISBN: 8071696145

VELIKOST SOUBORU: 5,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vedlejší specializace 3HR Personální management Profil VS 3HR Personální management Předměty VS 3HR Okruhy otázek ke státní zkoušce z VS 3HR. Odborné aktivity. Věda a výzkum Vzdělávání pro manažery a specialisty Poradenství a spolupráce s prax ...

Naučíte se identifikovat a hodnotit přístupy organizací k jejich aplikaci a vztahu na management lidských zdrojů. Budete umět využívat faktory, které mají vliv na aplikaci age managementu a naučíte se nastavovat personální procesy pro podporu mezigenerační spolupráce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY