Bouřková fronta

Interdrought2020.com Bouřková fronta Image
Bouřková fronta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jim Butcher. Přečtěte si s námi knihu Bouřková fronta na interdrought2020.com
Harry Dresden je v tom, co dělá, ten nejlepší. No, technicky vzato, je to ten jediný, kdo to dělá. Takže když má Chicagské policejní oddělení nějaký případ, který je za hranicemi možností nebo tvůrčích schopností smrtelníků, přijdou si k němu policisté pro odpovědi. "Každodenní" svět je totiž vážně plný podivných a magických věcí - a většina z nich s lidmi nevychází zrovna nejlíp. Pak nastupuje Harry. K tomu, abyste chytili - no, to je jedno - potřebujete čaroděje.Bývalý soukromý detektiv Harry Dresden se dnes živí v prostředí současného Chicaga jako čaroděj. Mezi jeho časté zakázky patří hledání ztracených předmětů, různé druhy paranormálního vyšetřování, konzultační a poradenská práce, to vše za rozumnou cenu. Občas se musoukromá praxe příliš nevyplácí, ale nakonec se vždy objeví nějaký ten problém s duchy, upíry či jinými projevy nespokojného nadpřirozena.Série je napsána odlehčeným, mnohdy akčním stylem a díky tomu si rychle našla vzrůstající počet příznivců. Klasické schéma americkédetektivky drsné školy (kde detektiv zpustlého zevnějšku oplývá černým humorem, je věčně bez peněz a každou chvíli dostane přes hubu) se Butcherovi podařilo dovedně zkombinovat s atributy městské fantasy.

NÁZEV SOUBORU: Bouřková fronta.pdf

AUTOR: Jim Butcher

ISBN: 9788073875626

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Česko-Slovenská filmová databáze. Uživatelská zóna. Přihlásit; Registrovat; Ztracené heslo; podrobné vyhledávání →

HARRY DRESDEN - ČARODĚJ Nacházení ztracených věcí. Paranormální pátrání.Porady a konzultace. Ceny rozumné. NEDĚLÁM Nápoje lásky, Prokletí na věky, Večírky ani jiné zábavné akce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY