Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku

Interdrought2020.com Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku Image
Hledáte knihu Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Jiří Suchý? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Využívání vyšší nadmořské výšky je považováno za jednu z hlavních možností zvyšování limitní výkonnosti ve sportu. Třítýdenní pobyty ve vyšší nadmořské výšce tradičně patří k standardním způsobům jejího zařazování do tréninkového procesu. V současné praxi ovšem trenéři často využívají zkrácené desetidenní až dvanáctidenní pobyty ve výšce, ačkoli v odborné literatuře se nám nepodařilo dohledat obsáhlejší studie potvrzující jejich efektivitu. Předkládaná monografie, jak napovídá i její název, se systematicky zabývá verifikací vlivu desetidenních pobytů ve vyšší nadmořské výšce na sportovce. Efektivitu pobytu a tréninku v hypoxickém prostředí jsme posuzovali na základě změn úrovně trénovanosti i vybraných biochemických a fyziologických ukazatelů. Monografie také shrnuje výsledky pilotního šetření, které potvrdilo účinnost krátkodobé hyperoxie na zlepšení anaerobní výkonnosti za hypoxických i normoxických podmínek. Komparací literárních zdrojů s výsledky vlastních výzkumů vznikla monografie, kterou si vám, odborníkům, studentům i trenérům a dalším zájemcům o praktické i teoretické využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku, dovoluji předložit. Věřím, že přispěje nejen k rozšíření poznatků v oblasti sportovního tréninku, ale také dalších příbuzných oborů.

NÁZEV SOUBORU: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku.pdf

AUTOR: Jiří Suchý

ISBN: 9788024620169

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku. Celkové hodnocení ...

Kniha Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku (Jiří Suchý) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY