čistá duša

Interdrought2020.com čistá duša Image
Trávit čas knihou čistá duša! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu čistá duša a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. čistá duša je pseudonym, ktorý sa vďaka slovným hračkám stal fenoménom slovenského internetu. Kniha čistá duša je výber z tvorby, ktorá bola zverejňovaná na sociálnych sieťach facebook a instagram, doplnená o doposiaľ nezverejnené texty.Texty sú výplodom bohatej fantázie a nenaplnených túžob, väčšina z nich je intímnych a absolútne osobných. Slovné hračky často minimalistickým spôsobom opisujú každodenný život. Opakujúcimi sa témami sú medziľudské vzťahy, láska či frustrácia politickou a spoločenskou situáciou.O skutočnej identite autora sa nevie takmer nič. Pozornosť sa namiesto svojej osobnosti snaží sústrediť len na svoju tvorbu.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým poetickým a čistým dušiam...

NÁZEV SOUBORU: čistá duša.pdf

AUTOR: čistá duša

ISBN: 9788055632988

VELIKOST SOUBORU: 8,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prečo práve „čistá duša"? Ako som už kedysi prezradila, čistá duša nemá žiaden význam. Vždy ma fascinoval názov knihy Meno ruže, pretože je neutrálny a vopred nič neprezrádza. Páči sa mi, ako to Umberto Eco vymyslel, a tak som sa nechala inšpirovať. Čistá duša tiež nič neznamená. Dušou je totiž každý z nás.

čistá duša je pseudonym, ktorý sa vďaka slovným hračkám stal fenoménom slovenského internetu. Kniha čistá duša je výber z tvorby, ktorá bola zverejňovaná na sociálnych sieťach facebook a instagram, doplnená o doposiaľ nezverejnené texty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY