Králíci a hroznýši

Interdrought2020.com Králíci a hroznýši Image
Králíci a hroznýši je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Fazil Iskander. Přečtěte si s námi knihu Králíci a hroznýši na interdrought2020.com
Kdysi dávno, v daleké Africe, žila-byla dvě královstvíčka. Království hroznýšů a království králičí. Mezi těmi dvěma královstvími panovalo od nepaměti přirozené nepřátelství, avšak pro krále každého z nich byla vzájemná nenávist potřebným instrumentem pro udržení moci. Tahle dvě království totiž byla jedno druhému velmi užitečná. Králíci sloužili hroznýšům jako základ zdravé stravy a hroznýši byli pro vládce králíků velmi důležitým prostředkem disciplíny a udržení pořádku v králičím království… Králíci a hroznýši jsou satirickým podobenstvím na totalitní režim a povídkou, která po svém vydání v USA na začátku 80. let vyvolala velký ohlas a byla zařazena mezi velké antiutopie 20. století po bok Orwellovy Farmy zvířat.

NÁZEV SOUBORU: Králíci a hroznýši.pdf

AUTOR: Fazil Iskander

ISBN: 9788075510471

VELIKOST SOUBORU: 9,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Fazil Iskander: Králíci a hroznýši? Dál už hledat nemusíte! Cena od 229 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.

Králíci a hroznýši jsou satirickým podobenstvím na totalitní režim a povídkou, která po svém vydání v USA na začátku 80. let vyvolala velký ohlas a byla zařazena mezi velké antiutopie 20. století po bok Orwellovy Farmy zvířat. Kdysi dávno, v daleké Africe, žila-byla dvě královstvíčka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY