Zatmění

Interdrought2020.com Zatmění Image
Zatmění je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Hlávka. Přečtěte si s námi knihu Zatmění na interdrought2020.com
Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince. Stěží si pamatuje své jméno, neví, kdo je, netuší, v jakém podivném světě se ocitl. Než stačí zjistit víc, má v patách smečku bezohledného šílence, kterému jde právě o to, co JFK zapomněl, a pro nějž lidské životy neznamenají absolutně nic. Kovář se ocitá uprostřed smrtícího propletence spiknutí, zrady a pomsty, kde si nikdo nemůže být ničím jistý. Byla jeho amnézie způsobena opravdu jen ranou do hlavy nebo je ve hře mnohem víc? Jaký účel má záhadný prsten na jeho ruce? Dokáže se vrátit ze světa soumraku, kde má pojem krevní banka naprosto jiný význam, než si pamatuje? A pokud se vrátí… bude to vůbec ještě on?

NÁZEV SOUBORU: Zatmění.pdf

AUTOR: Jan Hlávka

ISBN: 9788072549320

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pan Graham se v Zatmění hodně věnuje vedlejším postavám starým i novým, což je na jednu stranu dobře, protože obyvatelé Nampary jsou tak v relativním bezpečí a klid si po bouři minulých dílů zaslouží.

Musím říct, že Zatmění se mi líbilo více než předchozí díly. Opět napsáno velice čtivě. Fantasy stránka tu je mnohem lepší a propracovanější a dává větší smysl. Vysvětlení některých věcí bylo skvělé a jsem ráda, že tam bylo. Příběh byl mnohem záživnější a zajímavější. Dala bych čtyři ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY