Pohádky do kapsy

Interdrought2020.com Pohádky do kapsy Image
Trávit čas knihou Pohádky do kapsy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pohádky do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pohádky v této knížce jsou krátké, všechny se vejdou do kapsy. Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z nich však s sebou nese možnost hezkého času stráveného při společném čtení s předškolním dítětem či začínajícím čtenářem a při následném povídání.V pohádkách se prolíná reálný svět s hravým světem fantazie. Při jejich čtení si děti nenásilným způsobem rozvíjejí jazykový cit a schopnost porozumět textu. Jednotlivé příběhy doplnila půvabnými ilustracemi Magda Veverková-Hnčířová.

NÁZEV SOUBORU: Pohádky do kapsy.pdf

AUTOR: Stanislava Reschová

ISBN: 9788026207085

VELIKOST SOUBORU: 3,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohádky v této knížce jsou krátké, všechny se vejdou do kapsy. Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z nich však s sebou nese možnost hezkého času stráveného při společném čtení s předškolním dítětem či začínajícím čtenářem a při následném povídání.

Objednávejte knihu Pohádky z klokaní kapsy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

SOUVISEJÍCÍ KNIHY