Lovec přízraků

Interdrought2020.com Lovec přízraků Image
Trávit čas knihou Lovec přízraků! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lovec přízraků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním... Jaká byla realita?Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na beztak výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky.Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese - ta svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu.Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení... Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.

NÁZEV SOUBORU: Lovec přízraků.pdf

AUTOR: Viktorín Šulc

ISBN: 9788074252235

VELIKOST SOUBORU: 5,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lovec přízraků: Vraždy, které šokovaly republiku Jiří Markovič, Viktorín Šulc Nakladatel: Epocha 2014

Herní kanál - https://www.youtube.com/user/FreakoutGameChannel Nejlepší ceny - http://herni-svet.cz/ InstagramYs https://www.instagram.com/petr_brunner Konta...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY