Zem krásna a neznáma

Interdrought2020.com Zem krásna a neznáma Image
Hledáte knihu Zem krásna a neznáma? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Yann Arthus-Bertrand? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Prekrásna a jedinečná obrazová publikácia vychádzajúca v reedícii je svedectvom obyvateľa tejto planéty usilujúceho sa na začiatku tretieho tisícročia podeliť sa o svoj pohľad na Zem, na jej krásu i nešťastie. Ojedinelý súbor fotografií obohacujú komentáre odborníkov vyjadrujúcich sa k problémom Zeme i spoločnosti v minulosti aj v súčasnosti. Toto tretie vydanie zobrazuje nový stav významných ekologických a sociálnych javov, s ktorými je súčasný svet konfrontovaný. Obohatené je o 90 nových fotografií podávajúcich svedectvo napríklad o tsunami v decembri 2004, ako aj o zničení sôch Budhov v Bamyáne v Afganistane. Textovú časť aktualizoval tím medzinárodných odborníkov, rovnako ako sprievodné texty k 220 obrázkom. Od prvého vydania v roku 1999 sa predalo okolo troch miliónov kníh v dvadsiatich štyroch jazykoch.

NÁZEV SOUBORU: Zem krásna a neznáma.pdf

AUTOR: Yann Arthus-Bertrand

ISBN: 9788080852689

VELIKOST SOUBORU: 10,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Naša zem je krásna, ale pravdou je, že pre mnohých naozaj neznáma. Takto aj potom náš svet vyzerá. Je to z dôvodu, že dnes väčšina ľudí na svete (hovorím o vysokom % obyvateľstva tejto zeme) - bez ohľadu na vek - sa viac zaujíma o sociálne siete, ktoré často aj zdravým ľuďom vymývajú mozog.

Výpravná kniha, neuveriteľné zábery z výšky. Tie fotografie sú neskutočné. Popisy sú podrobné. Pri niektorých mi bolo do plaču. Naša Zem je taká nádherná a my ju tak likvidujeme a ničíme.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY