Zem krásna a neznáma

Interdrought2020.com Zem krásna a neznáma Image
Trávit čas knihou Zem krásna a neznáma! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zem krásna a neznáma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Prekrásna a jedinečná obrazová publikácia vychádzajúca v reedícii je svedectvom obyvateľa tejto planéty usilujúceho sa na začiatku tretieho tisícročia podeliť sa o svoj pohľad na Zem, na jej krásu i nešťastie. Ojedinelý súbor fotografií obohacujú komentáre odborníkov vyjadrujúcich sa k problémom Zeme i spoločnosti v minulosti aj v súčasnosti. Toto tretie vydanie zobrazuje nový stav významných ekologických a sociálnych javov, s ktorými je súčasný svet konfrontovaný. Obohatené je o 90 nových fotografií podávajúcich svedectvo napríklad o tsunami v decembri 2004, ako aj o zničení sôch Budhov v Bamyáne v Afganistane. Textovú časť aktualizoval tím medzinárodných odborníkov, rovnako ako sprievodné texty k 220 obrázkom. Od prvého vydania v roku 1999 sa predalo okolo troch miliónov kníh v dvadsiatich štyroch jazykoch.

NÁZEV SOUBORU: Zem krásna a neznáma.pdf

AUTOR: Yann Arthus-Bertrand

ISBN: 9788080852689

VELIKOST SOUBORU: 4,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Země krásná neznámá book. Read 37 reviews from the world's largest community for readers. Projekt Yanna Arthuse-Bertranda Země krásná neznámá zaznamenal ...

Pojďte s námi v březnu už po čtvrté v historii NA DEN POD ZEM, a tentokrát rovnou po celý týden! ZŮSTAŇTE V OBRAZE. Sledujte naše sociální sítě nebo odebírejte novinky přes e-mail, aby vám nic neuniklo. FACEBOOK. INSTAGRAM. NEWSLETTER. DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY