Cesty z krize

Interdrought2020.com Cesty z krize Image
Trávit čas knihou Cesty z krize! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cesty z krize a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Česká společnost je v krizi. Autor nepomíjí její globální souvislosti, ale rozebírá především konkrétní problémy našeho veřejného života a uvažuje o způsobech, jak jim čelit. Věnuje se daňové politice, důchodové reformě, hospodářské politice, nezaměstnanosti, zadlužování jednotlivců i rodin, deficitům zajišťování sociálních práv, chabé podpoře rodiny a vzdělávání, bezpečnosti či ochraně životního prostředí, rostoucímu počtu cizinců, rozdílným podmínkám pro život mužů a žen či rozevírání nůžek mezi chudými a bohatými.Kniha je určena všem, kterým není lhostejná budoucnost naší země v době, kdy cesty z krize hledá celý svět.

NÁZEV SOUBORU: Cesty z krize.pdf

AUTOR: Martin Potůček

ISBN: 9788074190575

VELIKOST SOUBORU: 10,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Martin Potůček: Cesty z krize . Česká společnost je v krizi. Autor nepomíjí její globální souvislosti, ale rozebírá především konkrétní problémy našeho veřejného života a uvažuje o způsobech, jak jim čelit. Věnuje se daňové politice, důchodové reformě, hospodářské politice, nezaměstnanosti, zadlužování ...

Dovolujeme si Vás pozvat na panelovou diskusi "Cesty z krize" u příležitosti vydání stejnojmenné knihy sociologa Martina Potůčka.Bude se konat 8. prosince 2011 v Malé aule Karolina (Ovocný trh 3, Praha 1) od 16:30 hod. Účast v panelu přislíbili kromě autora knihy Vladimíra Dvořáková, Marek Hrubec, Lubomír Mlčoch; diskusi bude moderovat Jana Šmídová (Český rozhlas).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY