Cesty z krize

Interdrought2020.com Cesty z krize Image
Trávit čas knihou Cesty z krize! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cesty z krize a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Česká společnost je v krizi. Autor nepomíjí její globální souvislosti, ale rozebírá především konkrétní problémy našeho veřejného života a uvažuje o způsobech, jak jim čelit. Věnuje se daňové politice, důchodové reformě, hospodářské politice, nezaměstnanosti, zadlužování jednotlivců i rodin, deficitům zajišťování sociálních práv, chabé podpoře rodiny a vzdělávání, bezpečnosti či ochraně životního prostředí, rostoucímu počtu cizinců, rozdílným podmínkám pro život mužů a žen či rozevírání nůžek mezi chudými a bohatými.Kniha je určena všem, kterým není lhostejná budoucnost naší země v době, kdy cesty z krize hledá celý svět.

NÁZEV SOUBORU: Cesty z krize.pdf

AUTOR: Martin Potůček

ISBN: 9788074190575

VELIKOST SOUBORU: 2,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Cesty z duševní krize od Huemer Werner,Barknowitzová Susanne? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Tomáš Raputa, Ekonomika, 21.07.2011. První článek z třídílného bloku Cesty z krize vám nabídne jiný pohled na současnou situaci americké ekonomiky.Kromě neustále zmiňovaných vládních deficitů je totiž potřeba se zaměřit také na pozitivní dědictví, které si USA z nedávné velké recese odnesly - růst produktivity práce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY