Thovt – brány Atlantidy

Interdrought2020.com Thovt – brány Atlantidy Image
Trávit čas knihou Thovt – brány Atlantidy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Thovt – brány Atlantidy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bájná Atlantida – země, již většina z nás nosí v hlubinách svého nitra a jež čeká na to, aby ji lidstvo probudilo. Ve druhém dílu svých poselství Thovt připomíná, že většina z nás jsou někdejšími obyvateli Atlantidy. Podle něj jsme zde v této době proto, abychom společně se Zemí dokončili dílo vzestupu.Prostřednictvím Kerstin Simoné předává Thovt dnešním zájemcům o dávná tajná učení metody, jak se vysvobodit ze zažitých vzorců společenského chování a jak si vytvořit opravdový vztah k sobě i ke svému okolí. Nezanedbatelnou součástí tohoto procesu je vyvážení vlastních vnitřních disharmonií a vyléčení fyzického těla. Thovt seznamuje čtenáře s atlantským Chrámem uzdravení, jehož léčivé frekvence si na sobě může každý vyzkoušet, a díky nimž může rovněž uvést do souladu své tělesné funkce.Při čtení tohoto textu se před vámi odemknou iniciační chrámy minulých dob. Spatříte a procítíte průběh zasvěcení tehdejších adeptů okultních nauk. Dozvíte se, co jsou doopravdy Síně Amenti; kdy a jak je do nich možné vstoupit; jak s vesmírnými zákony zacházejí vědomí lidé, ba jakým způsobem je ve svůj prospěch můžete využívat i vy.Tato kniha „se dostane“ mnohým čtenářům pod kůži; vzbuzuje pozitivní, ale v prvních okamžicích možná i nepříjemné pocity z hlubokého poznání. Pro čtenáře je nenucenou výzvou, aby ve svém srdci a duchu opětovně i radostně rozžehli plamen Atlantidy a prošli branami do dalších dimenzí.

NÁZEV SOUBORU: Thovt – brány Atlantidy.pdf

AUTOR: Kerstin Simoné

ISBN: 9783981557664

VELIKOST SOUBORU: 9,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Thovt - brány Atlantidy (9783981557664) Kniha - autor Kerstin Simoné, 300 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Bájná Atlantida - země, již většina z nás nosí v hlubinách svého nitra a která čeká na to, aby ji lidstvo probudilo.

THOVT - brány Atlantidy Autor: Simoné, Kerstin Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783981557664 ISBN: 978-3-9815576-6-4 Originál: Thoth - Die Pforten von Atlantis Popis: 1× kniha, brožovaná, 300 stran, česky Rozměry: 14,3 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY