Jak se skáče na špek

Interdrought2020.com Jak se skáče na špek Image
Trávit čas knihou Jak se skáče na špek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak se skáče na špek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mladý novinář dostane od šéfredaktora bulvárního týdeníku nelehký úkol: napsat reportáž z milionářského klubu, mezi jehož hosty patří nejrůznější celebrity - zpěváci, herci, podnikateleé i politici. Jak se novinář do přísně střeženého klubu dostane? Plán je jasný: bude se vydávat za nového přítele vycházející muzikálové hvězdy. To jsou výchozí body vtipné frašky, která překvapuje nečekanými zvraty, dokonalou znalostí prostředí a schopností autora dělat si legraci ze všeho a ze všech - sebe ani čtenáře nevyjímaje.

NÁZEV SOUBORU: Jak se skáče na špek.pdf

AUTOR: Miloš Čermák

ISBN: 8020009469

VELIKOST SOUBORU: 3,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak se skáče na špek: Fraška o bulvárním novináři, populární zpěvačce a nečekaných okolnostech Miloš Čermák Nakladatel: Academia 2001

Kniha: Jak se skáče na špek Fraška o bulvárním novináři, populární zpěvačce a nečekaných okolnostech - Miloš Čermák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY