Vysněný dům

Interdrought2020.com Vysněný dům Image
Trávit čas knihou Vysněný dům! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vysněný dům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pět let poté, co Jason Sherbrooke odjel z Anglie do Baltimoru k Wyndhamům, probudí se jednoho rána pohledem do šeredné tváře mopslíka Horáce a ví, že je čas vrátit se domů. Chce chovat a trénovat dostihové koně, především svého vlastního plnokrevníka Dodgera. Když ho jeho dvojče James odveze do Lyon’s Gate, kdysi proslulého hřebčína poblíž rodného domu, Jason v srdci ihned cítí, že našel to pravé místo. Naneštěstí Hallie Carricková touží po Lyon’s Gate stejně jako Jason, a je ochotna statek získat za každou cenu. V této chvíli se ale dostávají ke slovu život a osud, a ti dva dostanou nakonec něco, co žádný z nich nečekal.

NÁZEV SOUBORU: Vysněný dům.pdf

AUTOR: Catherine Coulter

ISBN: 9788073842840

VELIKOST SOUBORU: 7,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vysněný dům Novomanželé Klára a Petr Honzulkovi si toužili koupit nějaký domek, bydleli totiž od svatby na ubytovně, což jim nezajišťovalo moc soukromí. Jenže domy, které nacházeli, byly příliš drahé a na hypotéku by jim banka tolik nepůjčila.

Dvojice si dům pořídili před dvěma lety, kdy herečka čekala druhého syna Jonáše. „Neplánovali jsme to, vlastně při plánování tohoto domu jsme neplánovali ani jedno dítě, ale přistěhovali jsme se, když jsem měla před porodem s Kristiánkem," svěřila se tehdy dle webu kafe.cz zpěvačka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY