Smerš

Interdrought2020.com Smerš Image
Hledáte knihu Smerš? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jan Dvořák? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nikolaj Siněvirskij (vl. jménem Michail Dimitrovič Mondič) podává ve svých deníkových zápiscích svědectví o činnosti jedné z nejpřísněji utajovaných špionážních organizací 20. století – sovětské vojenské kontrarozvědky Smerš, v níž působil několik měsíců jako tlumočník. Přestože deník zachycuje pouze necelý rok autorova života, nabízí ojedinělý interní pohled na metody sovětského represivního aparátu. Zároveň jde o mistrnou sondu do psychologie lidí pracujících pro tuto tajnou službu, která na konci 2. světové války operovala také na území Československa.

NÁZEV SOUBORU: Smerš.pdf

AUTOR: Jan Dvořák

ISBN: 9788087912232

VELIKOST SOUBORU: 1,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Film SMERŠ: Smrt špiónům 2 DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze SMERŠ: Smrt špiónům 2 DVD.

Nikolaj Siněvirskij (vl. jménem Michail Dimitrovič Mondič), rodák z Podkarpatské Rusi, podává ve svých deníkových zápiscích svědectví o činnosti jedné z nejpřísněji utajovaných špionážních organizací 20. století - sovětské vojenské kontrarozvědky Smerš, v níž působil několik měsíců jako tlumočník.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY