Netrápte sa pre maličkosti

Interdrought2020.com Netrápte sa pre maličkosti Image
Trávit čas knihou Netrápte sa pre maličkosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Netrápte sa pre maličkosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dostupné aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!Jednoduché rady, ako sa nenechať ovládnuť nepodstatnými vecamiVšetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu?Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať nepodstatné záležitosti všedného dňa od dôležitých vecí a nezveličovať každodenné problémy. Ukazuje, že aj drobnými zmenami v živote sa dá dosiahnuť pocit šťastia.Kniha Netrápte sa pre maličkosti... lebo všetko sú maličkosti sa stala jednou z najrýchlejšie sa predávajúcich kníh v Spojených štátoch amerických i vo svete. Vyšla v 135 krajinách a bola preložená do 30 jazykov.

NÁZEV SOUBORU: Netrápte sa pre maličkosti.pdf

AUTOR: Richard Carlson

ISBN: 9788081092299

VELIKOST SOUBORU: 7,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Netrápte sa pre maličkosti v láske v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Kupte knihu Netrápte sa pre maličkosti (Richard Carlson) s 27 % zľavou za 5.74 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY