Čo nesmiete vedieť

Interdrought2020.com Čo nesmiete vedieť Image
Čo nesmiete vedieť je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marián Kapolka. Přečtěte si s námi knihu Čo nesmiete vedieť na interdrought2020.com
Čo pred nami vedci a historici zatajujú? Mnohé vedecké a historické akože fakty nie sú také jednoznačné, ako učenci tvrdia. Ba neraz doslova naopak. Viaceré tzv. nedotknuteľné ikony, či piliere vedy a histórie sa v poslednej dobe poriadne otriasajú. Ani dejiny Zeme a ľudstva nie sú plynulé. Zanikli alebo akoby z ničoho nič sa stratili celé civilizácie. Ako je to možné? Prečo napríklad zanikla Veľká Tartária? Je globálne otepľovanie skutočné alebo ide len o účelový výmysel? Nové vedecké fakty nie sú konšpirácie. A čo naše predstavy o vesmíre? Nie sú mylne? Čo prezrádzajú staroveké mapy? Kedy boli skutočne zničené Pompeje? Ako je to s datovaním rôznych historických udalostí? Niečo tu nesedí. Prebehlo vôbec sťahovanie národov? Alebo si aj to vymysleli len poniektorí historici? A viete, že sa aj presne vie, kedy, kto a prečo to urobil? Ostatní to len otrocky opisujú a tvária sa učene a bohorovne. Prečo naši slovenskí a českí historici zatajujú svojich predchodcov? Prečo pred nami zatajujú pravdu?

NÁZEV SOUBORU: Čo nesmiete vedieť.pdf

AUTOR: Marián Kapolka

ISBN: 9788080792800

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čo nesmiete vedieť - Marián Kapolka . Čo pred nami vedci a historici zatajujú? Mnohé vedecké a historické akože „fakty" nie sú také jednoznačné, ako učenci tvrdia. Ba neraz doslova naopak. Viaceré tzv. nedotknuteľné ikony, či piliere vedy a histórie sa v posledne dobe poriadne otriasajú.

Kniha: Čo nesmiete vedieť (Marián Kapolka). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY