Adobe Illustrator CC

Interdrought2020.com Adobe Illustrator CC Image
Adobe Illustrator CC je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Brian Wood. Přečtěte si s námi knihu Adobe Illustrator CC na interdrought2020.com
Praktický průvodce nejnovější verzí přímo od tvůrců Illustratoru CCNejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat v Adobe Illustratoru CC Vyzkoušejte si, jak snadné je v nejnovější verzi Illustratoru vytvářet profesionální vektorovou grafiku pro web i tisk. Naučte se kreslit základní i pokročilé tvary, kombinovat je a ořezávat. Pronikněte do tajů textových efektů a filtrů, ovládněte práci s vrstvami, průhledností a prolínáním barev. Objevte nejnovější funkce a nástroje cloudové verze Illustratoru a využijte celou škálu možností exportu a tisku, které tento výkonný vektorový software nabízí. Oficiální výukový kurz pro Adobe Illustrator CC obsahuje 15 výukových lekcí, v nichž se sami krok za krokem naučíte vše od základů ovládání a práce s objekty až po práci s trojrozměrnými efekty a perspektivní mřížkou. Kniha poskytuje množství praktických tipů a technik, díky nimž budete ve své práci s Illustratorem produktivnější. V jednotlivých lekcích získáte praktické dovednosti, díky kterým bude zpracování vašich vlastních obrázků hračka. Přiložené CD obsahuje profesionálně zpracované grafické materiály, na kterých budete trénovat nově nabyté dovednosti.

NÁZEV SOUBORU: Adobe Illustrator CC.pdf

AUTOR: Brian Wood

ISBN: 9788025148624

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

最新のAdobe Illustratorチュートリアル、ビデオチュートリアル、ハンズオンプロジェクト、その他をご覧ください。初心者からスキルの高いユーザーまでを対象に、基本、新機能、ヒントとテクニックを学べるチュートリアルを用意しました。

Feel comfortable using Adobe Illustrator to design your own graphics from scratch. Navigate Adobe Illustrator CC like a pro. Design your own graphics, without any experience. Draw beginner to advanced shapes and icons. Learn all of the key skills of Illustrator: shapes, text, masking, effects, and exporting.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY