Born na cestách - Limitované vydanie

Interdrought2020.com Born na cestách - Limitované vydanie Image
Hledáte knihu Born na cestách - Limitované vydanie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Adolf Born? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sto kusov luxusného limitovaného vydania autorskej knihy Adolfa Borna. Súčasťou kompletu s číslovanou a podpísanou knihou je špeciálne pre túto príležitosť vytvorená originálna viacfarebná litografia, všetko v ručne vyrobenom darčekovom puzdre. Publikácia Born na cestách je autorova prvá textová kniha, vyznáva sa v nej zo svojej lásky k cestovaniu a poznávaniu ľudí a ich zvykov, rôznych krajín aj kultúr, prírody a píše i o hľadaní samých seba vo svete.

NÁZEV SOUBORU: Born na cestách - Limitované vydanie.pdf

AUTOR: Adolf Born

ISBN: 8072098594

VELIKOST SOUBORU: 9,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stanice technických kontrol boli u našich severných susedov podobne limitované, ako aj teraz u nás na Slovensku. Po tom, čo sa v Poľsku trh liberalizoval, vznikli stovky nových miest. Kvalita, respektíve „prísnosť kontrol" je benevolentnejšia. A teda reálne sa môžu na cestách objaviť autá, ktoré by tam nemali čo hľadať.

A napokon na políciu. Na záver ostáva už len návšteva dopravného inšpektorátu vo vašom okrese. Tu je potrebné vypísať na mieste dostupnú žiadosť, odovzdať všetky dokumenty - kontrolu originality nie staršiu ako 15 dní, veľký i malý technický preukaz, doterajšiu zákonnú poistku i mesačnú poistku určenú na vývoz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY