Deník mimoňky 13: Příběhy neskutečný narozkový frašky

Interdrought2020.com Deník mimoňky 13: Příběhy neskutečný narozkový frašky Image
Trávit čas knihou Deník mimoňky 13: Příběhy neskutečný narozkový frašky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Deník mimoňky 13: Příběhy neskutečný narozkový frašky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nikki Maxwellová a její nejlepší kámošky Chloe a Zoey plánují narozeninovou oslavu, o které se bude ještě dlouho mluvit! Mají jenom jeden drobný problém: Nikkiini rodiče jí nákladný mejdan odmítají zaplatit. Rozhozená Nikki se už už chystá akci odpískat, pak se ale všechno pořádně zamotá. Do cesty se jí totiž připlete jistá prťavá šéfkuchařka, poštovní omyl a nečekaná obchodní nabídka. Kdoví jak to celé nakonec dopadne, jisté je jenom jedno - na tyhle narozky Nikki na stopro nezapomene!

NÁZEV SOUBORU: Deník mimoňky 13: Příběhy neskutečný narozkový frašky.pdf

AUTOR: Rachel Renée Russell

ISBN: 9788020451736

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Deník mimoňky 13 - Příběhy neskutečný narozkový frašky: Russellová Rachel Renée, cena: 299 Kč - Nikki Maxwellová a její nejlepší kámošky Chloe a Zoey plánují narozeninovou oslavu, o které se bude ještě dlouho mluvit! Mají jenom

Deník mimoňky 13 - Příběhy neskutečný narozkový frašky. Cena s DPH ... příběhy, povídky; Náhled knihy. Diskuze. Máte dotaz k tomuto produktu? Zeptejte se nás! Jméno Email Předmět Text. Chci dostávat příspěvky k této diskusi ... Deník mimoňky - BOX 6-9 + deníček - 20 %.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY