Feng šuej

Interdrought2020.com Feng šuej Image
Trávit čas knihou Feng šuej! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Feng šuej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Feng šuej se zabývá harmonickým prouděním blahodárné energie čchi, díky níž můžeme ovlivnit svůj život, aby byl zdravější, bohatší a šťastnější. A právě když budete využívat nabízené pomůcky z této knihy, najdete vnitřní rovnováhu a mnohé dálší. Kniha je totiž podrobným průvodcem Feng šuej.Fotografie: Murat Karacay, Christine BradlerováIlustrace: Klaus Holitzka, Christine BradlerováPřeklad: Iva DaňkováZ obsahu:Všechno je nám zrcadlemÚvodUniverzální životní energieNež začnete uplatňovat feng-šuejPa-kuaPa-kua - aplikace v prostoruInterpretace životních zón pa-kauJak používat metodu pa-kuaStředLexikon od A do Z

NÁZEV SOUBORU: Feng šuej.pdf

AUTOR: Christine M. Bradler

ISBN: 8073622785

VELIKOST SOUBORU: 7,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Feng Shui znamenalo ve staré Číně umění udržovat ve správné rovnováze vodu (shui) a vítr (feng). Voda je důležitý zdroj zemské energie pro život lidí, rostlin a zvířat, vítr je zdroj energie z nebes. Oba tyto elementy v harmonické rovnováze lidem pomáhají, ale dokáží člověku i škodit (povodně, divoká voda, vichřice).

Ložnice v duchu feng shui by měla v první řadě podporovat harmonický tok výživné a smyslné energie. Dobrá feng shui ložnice je ložnicí, která vás láká, vábí, vzrušuje a uklidňuje zároveň. Pobývat ve feng shui ložnici je pro vás potěšením, ať už se jedná o krátké zdřímnutí, kvalitní spánek nebo vášnivé milování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY