100+1 Kakuro pro každého

Interdrought2020.com 100+1 Kakuro pro každého Image
Hledáte knihu 100+1 Kakuro pro každého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Pavel Houser? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kakuro je další původně japonskou hrou, jejíž popularita ve světě zvolna dohání jejího staršího sourozence – sudoku.Kdo jednou propadl doplňování číslic do mřížky sudoku, ten si jistě oblíbí i kakuro. Stejně jako pro sudoku platí i pro kakuro, že pro řešení nemusíte mít žádné matematické znalosti, vše, co potřebujete, je tužka a chuť lámat si hlavu. Tato kniha představuje výběr kakuro ve třech stupních obtížnosti, v úvodní části pak najdete popis několika nejobvyklejších postupů, jak hádanky řešit. Od řady podobných sbírek se tento výběr liší především tím, že každá hádanka prošla „lidským testem“, tj. byla skutečně vyřešena; nejde jen o prostý výpis z nějakého generátoru kakuro, kde nemusí být ani v normálních lidských silách a v rozumném čase možné hádanku vyřešit.

NÁZEV SOUBORU: 100+1 Kakuro pro každého.pdf

AUTOR: Pavel Houser

ISBN: 807363063X

VELIKOST SOUBORU: 6,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kakuro je logická číselná hra.. Kakuro je hra podobná sudoku či klasické křížovce, která spočívá v doplňování čísel do prázdných políček.Do dané části řádku či sloupce je třeba doplnit různá (tj. neopakující se) čísla 1 až 9 tak, aby jejich součet vždy odpovídal číslu zadanému vlevo od této části řádku (resp. nad touto částí sloupce).

101+1 KAKURO pro každého. Kdo napsal knihu 101+1 KAKURO pro každého? Autorem je Luboš Bokštefl, Pavel Houser. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY