Zlomené krídla

Interdrought2020.com Zlomené krídla Image
Trávit čas knihou Zlomené krídla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zlomené krídla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Téma sa viaže k jari 1901, keď autorovi po prvý raz láska svojimi lúčmi otvorila oči a svojimi ohnivými prstami sa dotkla jedo duše. Selma Karamyová bola prvá žena, ktorej krása prebudila jeho ducha. V príbeho vyjadril vieru v predurčenosť lásky, prihlásil sa k etickým hodnotám, ale súčasne pozdvihol hlas proti sociálnej a kultúrnej nespravodlivosti a proti diskriminácii žien.

NÁZEV SOUBORU: Zlomené krídla.pdf

AUTOR: Chalíl Džibrán

ISBN: 808566237X

VELIKOST SOUBORU: 6,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zlomené krídla môže byť: kniha od Virginie Cleo Andrewsovej, pozri Zlomené krídla (Virginia Cleo Andrewsová) kniha od Chalíla Džibrána, pozri Zlomené krídla (Chalíl Džibrán) Toto je rozlišovacia stránka. Obsahuje rozličné významy uvedeného hesla.

Investigativní novinář odhaluje šéfa čínského gangu a rozkrývá případ uneseného a zneužívaného děvčete z Kambodže. Lov a sbírání motýlů mají v Kambodži dva významy. Země je bohatá na vzácné druhy motýlů, ale i na mladé dívky, které "loví"…

SOUVISEJÍCÍ KNIHY