Křídla v boji

Interdrought2020.com Křídla v boji Image
Trávit čas knihou Křídla v boji! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Křídla v boji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jméno maršála letectva Alexandra Ivanoviče Pokryškina, trojnásobného Hrdiny Sovětského svazu, je dnes již legendou. Velkou vlasteneckou válku prožil od začátku až do konce na frontě – jako pilot, později velitel a tvůrce taktiky vzdušného boje stíhacího letectva. Má za sebou padesát devět sestřelů nepřátelských letounů. Jeho bojové cesta začala poblíž rumunských hranic v červnu 1941 a vyvrcholila vítěznou bitvou o Berlín. Jemu podřízené útvary se zúčastnily i závěrečných bojů při osvobozování naší vlasti.Křídla v boji jsou rekapitulací a závětí Pokryškinova plodného života – života stíhacího letce, jenž podřídil vše jedinému cíli – smést z oblohy fašistického vetřelce.

NÁZEV SOUBORU: Křídla v boji.pdf

AUTOR: A.I. Pokryškin

ISBN: 9788020616715

VELIKOST SOUBORU: 9,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.

Křídla v boji - A. I. Pokryškin - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží

SOUVISEJÍCÍ KNIHY