Patchwork pro začátečníky

Interdrought2020.com Patchwork pro začátečníky Image
Hledáte knihu Patchwork pro začátečníky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Cheryl Owenová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vše, co potřebujete vědět, chcete-li vytvořit patchwork nebo oděvy, doplňky a různé maličkosti do domácnosti krásně zdobit prošíváním a aplikacemi. Veselá zástěra, pruhovaná nákupní taška, polštář pro mazlíčka, polstrovaný přehoz, obal na album, halenka s aplikací, parádní pásek, květovaná šála, letní top s krajkovým motivem – to je jen výběr z módních doplňků. Postupy jsou popsané krok za krokem a 20 půvabných projektů na stránkách stolního kalendáře zhotovíte hravě.

NÁZEV SOUBORU: Patchwork pro začátečníky.pdf

AUTOR: Cheryl Owenová

ISBN: 9788024916699

VELIKOST SOUBORU: 3,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kurz patchwork pro začátečníky. Patchwork je o sešívání kousků látek k sobě, důkaz že recyklace tu byla už dávno před námi. Může to být praktický koníček s širokým využitím, třeba pro děti. Od hraček, různých pomůcek až k heboučkým dekám a zavinovačkám.

Mám svou dílnu, kde si mohou patchworkářky pořídit vše potřebné pro patchwork. Látky, nitě, pomůcky i šicí stroje. Jsem příznivcem tradičních patchworkových vzorů a volného quiltování. Pořádám kurzy pro začátečníky i pokročilé a v neposlední řadě jsem pořadatelem patchworkových výstav.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY