Prázdninová škola 3. ročník

Interdrought2020.com Prázdninová škola 3. ročník Image
Trávit čas knihou Prázdninová škola 3. ročník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Prázdninová škola 3. ročník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cvičebnice sú ideálnym pomocníkom pri opakovaní látky ZŠ počas prázdnin. Deti tak pri pravidelnom precvičovaní nestratia vedomosti a schopnosť sústrediť sa, ktoré prácne nadobudli za uplynulý školský rok, a septembrový návrat do školy pre ne bude omnoho ľahší.Každá dvojstrana obsahuje cvičenie zo slovenského jazyka, matematiky, ale i prírodovedy. Úlohy sú krátke a prehľadne graficky spracované a vychádzajú z osnov základných škôl. Učivo je precvičované aj formou hravých úloh, ktoré deti pobavia a motivujú ich tak k riešeniu ďalších cvičení.

NÁZEV SOUBORU: Prázdninová škola 3. ročník.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073534240

VELIKOST SOUBORU: 9,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Prázdninová škola 4.ročník - Petr Šulc, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prázdninová škola 4.ročník - Petr Šulc.

Knihy Učebnice, odborná literatura Základní školní výuka Opakování, souhrny Prázdninová škola 3. ročník Prázdninová škola 3. ročník Petr Šulc , Jana Hirková

SOUVISEJÍCÍ KNIHY