Akce Muslim

Interdrought2020.com Akce Muslim Image
Trávit čas knihou Akce Muslim! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Akce Muslim a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nový thriller jistě kápne do noty milovníkům a znalcům spikleneckých teorií. A přitom začíná dost úsměvně. Zatímco za oceánem vrcholí prezidentská volební kampaň, v českém maloměstě se stárnoucí playboy, jenž se o věci veřejné moc nezajímá, vrhá do nového erotického dobrodružství. Z radovánek ho ale vyruší přítel, který žije převážně v zahraničí. Teď tvrdí, že před někým prchá... Náš nehrdinský hrdina ho ukryje a začne mu pomáhat. Kamarád totiž píchl do vosího hnízda. Kdesi daleko, možná v Americe, se chystá atentát na někoho velice důležitého, možná na kandidáta na prvního černošského amerického prezidenta, a spiklenci mají podezřelé vazby na lidi v České republice. Možná jsou blíž, než kdo tuší… A každý člověk, kterému není lhostejné, v jakém světě budeme žít, musí udělat všechno pro to, aby se jejich záměr nezdařil...

NÁZEV SOUBORU: Akce Muslim.pdf

AUTOR: Pavel Jansa

ISBN: 9788072176533

VELIKOST SOUBORU: 3,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Řval pražský muslim při potvrzení rozsudku vězení za podporu terorismu. ... Byla to dobrodružná akce s nejistým koncem. Jedině tak ale bylo možné poznat zblízka život nejnebezpečnějších teroristů na světě, jejich všední den a motivaci. Provést natolik podrobné rešerše v IS se dosud nikomu nepodařilo.

Srovnání cen Borec v akci. Nejlevnější e-shop KrmivaKomínek. Cena 69 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY