Perioperační péče o pacienta v ortopedii

Interdrought2020.com Perioperační péče o pacienta v ortopedii Image
Perioperační péče o pacienta v ortopedii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Repko. Přečtěte si s námi knihu Perioperační péče o pacienta v ortopedii na interdrought2020.com
Publikace je průřezem základních znalostí pro pochopení problematiky ortopedie a spondylochirurgie. Ortopedie prošla výraznou proměnou a mohutným technickým rozvojem. V dnešní podobě se jedná o nejtechničtější obor medicíny ve smyslu operačního využití implantátů a toto přináší i velkou náročnost z hlediska znalostí perioperační péče.

NÁZEV SOUBORU: Perioperační péče o pacienta v ortopedii.pdf

AUTOR: Martin Repko

ISBN: 9788070135495

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

V dnešní době se jedná o nejtechničtější obor medicíny ve smyslu operačního využití implantátů a toto přináší i velkou náročnost z hlediska znalostí perioperační péče. Knihu můžete zakoupit zde:

Publikace je průřezem základních znalostí pro pochopení problematiky ortopedie a spondylochirurgie. Ortopedie prošla výraznou proměnou a mohutným technickým rozvojem.V dnešní podobě se jedná o nejtechničtější obor medicíny ve smyslu operačního využití implantátů a toto přináší i velkou náročnost z hlediska znalostí perioperační péče.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY