Tisíc kousků tebe

Interdrought2020.com Tisíc kousků tebe Image
Trávit čas knihou Tisíc kousků tebe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tisíc kousků tebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První díl romantické sci-fi trilogie Ohnivák o dívce, která pronásleduje vraha svého otce napříč dimenzemi.Rodiče Marguerite Caineové jsou geniální vědci, jejichž převratný vynález zvaný Ohnivák umožňuje cestování do různých dimenzí. Ale potom je Margueritin otec zavražděn a jeho vrah – hezký a tajemný Paul, asistent obou rodičů – stačí před zákonem uniknout do jiné dimenze. Marguerite nepřipustí, aby zůstal bez trestu, takže se ho vydá pronásledovat. Dívka se zde pokaždé vtělí do alternativní verze sebe sama, ale setkává se také s alternativními verzemi lidí, které zná – včetně Paula, jehož život se s tím jejím čím dál více proplétá. Marguerite brzy začne pochybovat nejen o Paulově vině, ale i o vlastních citech k němu. A vzápětí odhaluje, že pravda o smrti jejího otce je mnohem hrozivější, než předpokládala.

NÁZEV SOUBORU: Tisíc kousků tebe.pdf

AUTOR: Claudia Gray

ISBN: 9788075444219

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přečteno: Tisíc kousků tebe Autor: Claudia Grayová Překlad: Zuzana Bičíková Počet stran: 277 Rok vydání: 2014/ překlad 2017 Nakladatelství: CooBoo Anotace: Tisíc životů. Tisíc možností. Jeden osud. Rodiče Marguerity Cainové jsou fyzikové. Díky nim vyrostla v prostředí odvážných vědeckých teorií.

Po knihe Tisíc kousků tebe by mali siahnuť jednoznačne romantické duše, ktoré majú radi dobré konce. Príbeh bol napínavý od začiatku až do konca. Dej bol síce ľahšie predvídateľný, ale to vôbec nevadí. Autorka predstavila nové dimenzie brilantným spôsobom a ja nemôžem inak, ako len knihu odporučiť nielen ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY